Невже ти згоден даремно марнувати свій потенціал на роботі, яка не приносить гідного доходу та хоч найменшого задоволення? Скільки часу і сил витрачено на навчання в школі / ВУЗі, і все заради чого? Щоб просиджувати штани на звичному місці, не знаючи, як все змінити і домогтися більшого? Вище ніс, все ще можна виправити, якщо в тебе є таке бажання!

Ми з радістю допоможемо тобі отримати саме те життя, на яке ти заслуговуєш. Хочеш покращити свої знання іноземних мов, чи, може дізнатись нові та ефективні фішки у програмуванні? Навчитись робити нові речі, що принесуть тобі визнання на роботі та збільшать дохід?

Якщо твоя відповідь "Так!", то ми чекаємо саме на тебе.

 

 

Навчально-інформаційний центр "Progressio" проводить лекції та семінари на теми бізнесу, психології та філософії.

Ми успішно проводимо курси української, польської, німецької та англійської мов. Також фахівці-практики з великим досвідом проводять ІТ-курси. А кращих випускників ми беремо на стажування з перспективою працевлаштування.

За словами організаторів, лише розумні та освідчені люди в змозі побудувати прогресивну, розвинену державу. І кожен з нас може стати цією людиною, якщо докладе зусиль і почне змінювати цей світ, почавши, насамперед, з себе самого.

 

Адреса: м.Львів, пл. Яворського, 1, 2 поверх

Тел.: +38 063 722 48 32

Керівник Progressio – Джереленко Мар’яна

Графік роботи: пн. - пт. з 9.00 – 19.00

Ел. адреса: studyinfocenter@gmail.com